تولید محتوا

با توجه به اهمیت موضوع افزایش سطح دانش گردشگران، شرکت عمو نوروز، تولید محتوای مناسب و به‌روز برای مقاصد گوناگون سفر را به‌عنوان یکی از خدمات متمایز خود در نظر گرفته است. این مهم در قالب‌ وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، کتاب، مجله الکترونیکی و آثار هنری (فیلم مستند، انیمیشن، موسیقی و عکس) صورت می‌گیرد. شرکت‌ها و افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند تولید محتوا در مورد مقاصد گوناگون ایران یا سایر کشورها را به این شرکت واگذار کنند.

در این راستا، شرکت عمو نوروز در گام نخست، اقدام به راه‌اندازی موارد فوق برای مخاطبان و مشتریان خود کرده است که می‌تواند به عنوان نمونه کار مورد توجه قرار گیرد.

و‌ب‌سایت گردشگری ایران

در بخش تولید محتوا، وب‌سایت پرشیا ادوایزر به نشانی www.persiaadvisor.travel و با شعار «شما دعوت هستید!» به‌عنوان یک وب‌سایت تخصصی به زبان انگلیسی توسط شرکت عمو نوروز راه‌اندازی شده است.

هدف این وب‌سایت، معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری ایران به گردشگران بین‌المللی است. به‌منظور ارتباط مستمر با مخاطبان و تعامل با آنها نیز، شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، فیسبوک و توئیتر ایجاد شده و لینک‌های مربوط به هر یک از آنها در وب‌سایت پرشیا ادوایز قرار گرفته است. آدرس کامل هر یک از این شبکه‌ها عبارت است از:

Facebook: www.fb.com/PersiaAdvisor.travel

Instagram: www.instagram.com/Persia_advisor

Twitter: www.twitter.com

 

مجموعه کتاب‌های راهنمای سفر عمو نوروز

نگارش و انتشار مجموعه کتاب‌های «راهنمای سفر عمو نوروز» به‌منظور معرفی مقاصد گوناگون دنیا از دیگر برنامه‌های تولید محتوای این شرکت به‌شمار می‌رود. در این راستا، اولین راهنمای سفر شرکت عمو نوروز برای کشور ایران به زبان انگلیسی نگارش شده است. این شرکت همچنین می‌تواند بر اساس سفارش افراد یا شرکت‌های حقیقی و حقوقی، برای دیگر مقاصد یا کشورها، اشکال مختلف راهنمای سفر را تولید و منتشر کند.

مجله الکترونیکی

مجله الکترونیکی عمو نوروز با رویکرد ارتقای سطح دانش عمومی در حوزه سفر، دو نوبت در سال منتشر می‌شود؛ پنج مهر همزمان با روز جهانی گردشگری و یک فروردین همزمان با نوروز ایرانی. این مجله به معرفی مقاصد گوناگون در قالب موضوعاتی مانند تاریخ، میراث جهانی، فرهنگ و هنر، طبیعت و از سوی دیگر، شرح فعالیت‌های شرکت عمو نوروز می‌پردازد.

خدمات گردشگری هنری

تولید آثار هنری شامل فیلم‌های مستند، موسیقی، انیمیشن، عکس و برنامه‌های رادیو – تلویزیون اینترنتی در حوزه سفر از دیگر خدمات متمایز شرکت عمو نوروز به‌شمار می‌رود. این شرکت دارای یک استودیو مجهز به انواع تجهیزات تصویر، صدا و مونتاژ است. به‌عنوان نمونه، در هر یک از موارد فوق، آثار هنری مختلفی برای معرفی و ترفیع شرکت عمو نوروز تولید شده است.